Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožená crossbody kabelka čierna Casablanca Berber

Berber | Casablanca

Klasická malá kožená kabelka zabalená do nadčasového dizajnu. Casablanca napriek svojej nenápadnosti skutočne upúta pozornosť. Táto čierna kožená crossbody kabelka doplní outfit každej dámy v ktorej dokáže pohodlne uložiť peňaženku, smartfón, kľúče a balíček žuvačiek. 

Rozmery: 

 

 

Momentálne nedostupné
Značka: BERBER
€55
Kategória: Kabelky
Hmotnosť: 0.24 kg
Šírka: 23 cm
Výška: 18 cm
Hĺbka: 1,5 cm

Hornú časť kabelky uzatvára magnetické zapínanie spolu so zipsom a tak Vaše osobné veci zostanú v bezpečí. Decentný ramenný popruh je odnímateľný, takže kabelku môžete nosiť buď cez rameno alebo elegantne v ruke. Kožená crossbody kabelka Casablanca je ručne vyrobená zo 100% kozej kože bez použitia chemikálií.

Vhodným doplnkom tejto koženej crossbody kabelke môže byť kožený opasok  Chebbi

Kožená crossbody kabelka Casablanca popis: 

Farba: Čierna

Materiál: Kozia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka: Berber

 

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.

 

Späť do obchodu