Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Platba

Kartou online 

Platba kreditnými a debetnými kartami je najrozšírenejší spôsob platby na celom svete. Výhodou je, že týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine vám kartu vydala. Funguje podobne ako internet banking, avšak namiesto čísla účtu zadávate údaje o Vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke platobnej brány Shoptet Pay, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.

 

Google Pay

Google Pay je služba, ktorá umožňuje jednoduchý a rýchly spôsob bezdotykového platenia ako s bežnou platobnou kartou. Na používanie platobnej metódy musíte mať uloženú platobnú kartu v aplikácii Google Store, mať kartu uloženú v Google účte alebo v rámci prehliadača Chrome.

 

Apple Pay

Apple Pay ponúka jednoduchý, bezpečný a súkromný spôsob platenia na iPhone, iPad, Apple Watch a Mac bez nutnosti použiť fyzickú kartu alebo hotovosť. Stačí uložiť platobnú kartu do zariadenia, ktorým chcete vykonávať úhrady.

 

Prevodom

Vašu objednávku zaplatíte bankovým prevodom na bankový účet. Pri platbe prevodom je potrebné počítať s dlhším časom pripísania platby na náš účet (štandardne 1-3 pracovné dni). V momente pripísania platby začíname objednávku odosielať. Pre platbu bankovým prevodom je nutné mať aktivovanú službu internet banking.Pre rýchlejšiu platbu odporúčame uhradiť objednávku kartou.

 

Dobierka

Objednávku zaplatíte pri preberaní hotovosťou alebo platobnou kartou podľa toho, akú formu úhrady dopravca respektíve výdajné miesto akceptuje.

 

 

 

 

 

Späť do obchodu