Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožený opasok úzky hnedý Chebbi Berber

Berber | Chebbi

Tento ručne vyrobený hnedý kožený opasok je zhotovený z odolnej hovädzej kože a spája funkčnosť s nadčasovým dizajnom. Jednoducho si ho nasadíte a už ho nikdy nevyzlečiete. S šírkou 3cm pohodlne zapasuje do každých nohavíc. Kožený opasok v kombinácií so striebornou prackou je možné nosiť k väčšine každodenných outfitov. Kožený opasok Chebbi je ručne ušitý zo 100% hovädzej kože bez použitia chemikálií.

Skladom
Značka: BERBER
€25
Kategória: Doplnky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.095 kg
Šírka: 120 cm
Výška: 3 cm

Ako doplnok sa kožený opasok Chebbi hodí ku koženému batohu Zagora.

Kožený opasok Chebbi úzky  popis:

Farba: Tabaková hnedá

Materiál: Hovädzia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka: Berber

 

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.

 

Späť do obchodu