Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožená cestovná taška hnedá Atlas Berber

Berber | Atlas

Kožená cestovná taška Atlas spája robustné zhotovenie, nadčasový dizajn, ideálna veľkosť a praktickosť. Tieto slová maximálne vystihujú túto koženú tašku. Cestujete na pár dní a chcete si dopriať maximálne pohodlie - kožená víkendovka Atlas je Vaším dokonalým riešením. Vďaka použitiu veľmi pevnej hovädzej kože Vás dokáže táto taška sprevádzať mnoho rokov a zároveň sú Vaše veci bezpečne chránené. Koženú cestovnú tašku Atlas tiež možno použiť aj ako športovú tašku.

 

Momentálne nedostupné
Značka: BERBER
€135
Kategória: Tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
Šírka: 48 cm
Výška: 25 cm
Hĺbka: 26 cm

Vonkajšiu priehradku v strede tašky možno použiť na uskladnenie vecí ktoré potrebujete mať okamžite po ruke. Bočné priehradky na oboch stranách zasa skvelo poslúžia na odloženie kozmetiky či iných drobností. Popruh a rukoväte sú navrhnuté tak, aby udržali aj veľkú váhu Vašej batožiny. Kožená cestovná taška Atlas je ručne vyrobená zo 100% hovädzej kože bez použitia chemikálií.

Vhodným doplnkom tejto klasickej koženej cestovnej tašky môže byť kozmetická kožená taštička Naila

Kožená cestovná taška Atlas popis: 

Farba: Tabaková hnedá

Materiál: Hovädzia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka: Berber

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.

 

Späť do obchodu