Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožený batoh hnedý Fez Berber

Hnedý kožený batoh Fez patrí k nadčasovej klasike s dôrazom na detail a praktickosť. Ak hľadáte kožený batoh na každodenné nosenie s ideálnou veľkosťou - táto voľba je tým pravým. Tento kožený batoh sa svojou veľkosťou netlačí do popredia avšak Vášmu outfitu dodá tú dokonalú bodku. 

Rozmery: Šírka: 28 cm, Výška: 38 cm, Hĺbka: 12 cm.

 

Skladom
Značka: BerBer
€90
Kategória: Batohy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.56 kg
Šírka: 28 cm
Výška: 38 cm
Hĺbka: 12 cm

Hlavná časť tohto koženého batoha ponúka dostatok priestoru pre knihu tablet, malý notebook, či drobný nákup. Nechýba ani malá uzatvárateľná vnútorná priehradka. V prednej časti je elegantne umiestnená ďalšia priehradka na drobnosti. Kožený batoh Fez je ručne vyrobený zo 100% kozej kože bez použitia chemikálií.

Vhodným doplnkom tohto koženého batohu je kožený opasok Riff.

Kožený batoh Fez popis: 

Farba: Tabaková hnedá

Materiál: Kozia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka:  Berber

 

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.

 

Späť do obchodu