Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožená crossbody taštička Čierna Massa Berber

Berber | Massa 

Kožená crossbody taška Massa je ideálnym partnerom na výlet do mesta, na nákupy alebo keď ste na cestách.
Vďaka nej budete mať svoje veci vždy bezpečne a prehľadne uložené v tejto štýlovej taške. Disponuje dvoma hlavnými odkladacími priehradkami, väčšia má vo vnútri úložný priestor na zips kde pohodlne uložíte peňaženku, karty alebo okuliare. Menšia priehradka je vhodná na uloženie kľúčov alebo iných menších vecí.

Zo zadnej strany má uzatvárateľnú priehradku, vhodnú na uloženie cestovných dokladov či drobných cenností.
Ramenný popruh je nastaviteľný a tak sa dá optimálne prispôsobiť pre pohodlné nosenie.

Rozmery: Šírka: 18cm, Výška: 24 cm Hĺbka: 6cm, Hmotnosť: 380g

Vypredané
Značka: BERBER
€65
Kategória: Tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.38 kg
Šírka: 18 cm
Výška: 24 cm
Hĺbka: 6 cm
Hmotnosť:: 380g

Kožená crossbody taška Massa je ručne vyrobená zo 100% kozej kože vyrobenej bez použitia chemikálií. Pri správnej údržbe zostane Massa ako nová dlhé roky. Ku koženej crossbody taštičke Massa sa hodí aj kožená peňaženka Ourika.

 

Kožená crossbody taštička Massa:

Farba: Čierna

Materiál: Kozia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka: Berber

 

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.
Späť do obchodu