Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožená kabelka čierna Melilla Berber

Berber | Melilla

Táto kožená kabelka sa bude hodiť takmer ku každému Vášmu outfitu. Jej jednoduchý tvar a krásne detaily z nej môžu urobiť Vašu každodennú spoločníčku. Nezáleží na tom, či musíte niečo vybaviť v meste, ísť na drobný nákup alebo na prechádzku do prírody.

Rozmery:  Šírka: 28cm, Výška: 28 cm Hĺbka: 10cm, 

Skladom
Značka: BERBER
€85
Kategória: Kabelky
Hmotnosť: 0.605 kg
Šírka: 28 cm
Výška: 28 cm
Hĺbka: 10 cm

Jej vnútorné usporiadanie zabezpečuje poriadok a mimoriadne praktickú používateľskú prívetivosť. Do tejto kabelky sa zmestia všetky veci ktoré nevyhnutne potrebujete. Okrem peňaženky, smartfónu, kozmetiky je tu miesto aj pre fľašu či menší notebook. Kožená kabelka Mellila je ručne vyrobená zo 100% kozej kože bez použitia chemikálií.

K tejto koženej kabelke sa ako doplnok hodí kožený opasok Chebbi v rovnakej farbe.

Kožená kabelka Melilla:

Farba: Čierna

Materiál: Kozia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka: Berber

 

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.

 

Späť do obchodu