Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožená taška na notebook Bledonedá Rabat Berber

Berber | Rabat

S business koženou taškou na notebook Rabat budete nielen vyzerať elegantne ale pomôže Vám aj dokonale si zorganizovať veci. Priestranne dizjnované vnútro ponúka dostatok priestoru pre dokumenty, knihy klasických formátov. Kožená taška na notebook Rabat disponuje priehradkami na perá a smartfón. Váš notebook alebo tablet môžete uložiť do oddeleného priestoru  s prackou pre fixáciu.

Momentálne nedostupné
Značka: BerBer
€110
Kategória: Tašky
Hmotnosť: 0.775 kg
Šírka: 40 cm
Výška: 29 cm
Hĺbka: 9 cm

Vonkajšie vrecko z hornej časti Vám uľahčí život pre odkladanie vecí, ktoré potrebujete mať rýchlo po ruke. Zo spodnej časti toto vrecko disponuje tajnou priehradkou na dôležité dokumenty alebo cenné veci. Ramenný popruh je odnímateľný, takže Vašu tašku môžete nosiť buď cez rameno alebo za kožené ,,uši” elegantne v ruke. Kožená bussiness taška na notebook  Rabat je ručne vyrobená zo 100% kozej kože bez použitia chemikálií.

Vhodným doplnkom ku tejto koženej taške na notebook je kožený obal na notebook Tanger.

 

Kožená  taška na notebook Rabat popis: 

Farba: Bledohnedá, Natural 

Materiál: Kozia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka: Berber

 

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.

 

Späť do obchodu