Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožený batoh hnedý Roll-top Toubkal Berber

Berber | Toubkal

Tento jednoduchý elegantný kožený batoh je tou správnou voľbou pre každodenné dobrodružstvá. Či už kráčate do práce, trávite čas s rodinou alebo ste sa práve rozhodli vyraziť na turistiku - tento všestranný kožený batoh je vždy po Vašom boku. Kožený batoh Toubkal je ručne vyrobený zo 100% ovčej kože bez použitia chemikálií.

Rozmery: Šírka: 32 cm, Výška: 36cm až 44 cm, Hĺbka: 12 cm.

Skladom
Značka: BERBER
€120
Kategória: Batohy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.83 kg
Šírka: 32 cm
Výška: 36 cm (44 cm pri maximálnom objeme)
Hĺbka: 12 cm

Rolovacie zapínanie tohto koženého batohu umožňuje výškovú nastavitelnosť, ponúka dostatok miesta na veci ktoré potrebujete mať vždy so sebou. Ľahko sa doň zmestí notebook. Vnútro koženého batohu disponuje uzatvárateľným vreckom, kam si môžete uložiť svoju peňaženku, pas, dokumenty, či smartfón, ktoré potrebujete mať rýchlo po ruke.

 Vhodným doplnkom tohto koženého batohu je kožený opasok  Riff.

 

Kožený batoh Toubkal popis: 

Farba: Čierna

Materiál: Kozia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka: Berber

 

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.

 

Späť do obchodu