Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožený batoh Čierny Zagora Berber

Berber | Zagora

Kožený batoh Zagora predstavuje fúziu klasiky a moderny. Bude Vás reprezantatívne sprevádzať ako formálnymi tak neformálnymi spoločenskými stretnutiami a udalosťami. Či už idete na kávu s priateľmi, na koncert či ľahkú turistiku kožený batoh Zagora Vám bude kryť chrbát.

Rozmery: Šírka: 30 cm, Výška: 35 cm, Hĺbka: 12 cm.

Skladom
Značka: BerBer
€105
Kategória: Batohy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.775 kg
Šírka: 30 cm
Výška: 35 cm
Hĺbka: 12 cm

Kožený batoh Zagora ponúka dostatok priestoru pre menší notebook, diár, knihu, termosku. V prednej časti disponuje dvoma praktickými vreckami v ktorých poľahky uložíte množstvo drobností ktoré pre svoje pohodlie potrebujete. Kožený batoh Zagora ručne je vyrobený zo 100% kozej kože bez použitia chemikálií.

Vhodným doplnkom tohto koženého batohu je kožený opasok Riff.

Kožený batoh Zagora popis: 

Farba: Čierna

Materiál: Kozia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka:  Berber

 

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.

 

Späť do obchodu