Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožená kozmetická taštička čierna Naila Berber

Berber | Naila

Majte všetku svoju kozmetiku a hygienické výrobky na jednom mieste. Štýlová a kompaktná kožená toaletná taška Naila  je dokonalým doplnkom pre svetobežníkov, ale aj pre ľudí ktorí majú radi veci na poriadku. Kožená toaletná taštička poskytuje dostatok miesta na zubnú kefku, sprchový gél, krém na pokožku a inú kozmetiku.

Skladom
Značka: BerBer
€48 –29 % €34
Kategória: Tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.11 kg
Šírka: 23 cm
Výška: 13 cm
Hĺbka: 7 cm
Kožená kozmetická taštička čierna
€48 –29 %

Kožená taštička sa dá veľmi dobre využiť aj ako peračník alebo priestor na odkladanie iných drobností. Kožená toaletná taštička Naila je ručne ušitá zo 100% kozej kože bez použitia chemikálií.

Naila môžem byť vhodným doplnkom klasickej cestovnej tašky Atlas.

Kožená toaletná taštička: 

Farba: Čierna

Materiál: Kozia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka: Berber

 

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.

 

Späť do obchodu