Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožená ľadvinka Hnedá Safi Berber

Berber | Safi

Trendy sa vracajú. A právom. Vrecká na džínsoch sú príliš malé a kabela častokrát príliš veľká. Kožená ľadvinka Safi Vám ponúka dostatok priestoru pre Váš smartfón, kľúče peňaženku a navyše oživí Váš outfit. Vďaka tejto koženej ľadvinke budete nielen dobre vyzerať, ale tiež Vám pomôže mať svoje veci v bezpečí.

Rozmery: Dĺžka: 28cm, Výška: 13cm, Hĺbka: 10cm,

Momentálne nedostupné
Značka: BerBer
€60
Kategória: Tašky
Záruka: 2 roky
Šírka: 28 cm
Výška: 13 cm
Hĺbka: 10
Hmotnosť: 0,270kg

Koženú ľadvinku Safi môžete nosiť na štýl crossbody, ale aj ako klasickú ľadvinku okolo pása. Nastaviteľná pracka sa dá jednoducho prispôsobiť Vašej individuálnej veľkosti. Jednoduché a funkčné, to je to, čo spája naša kožená ľadvinka Safi.
Kožená ľadvinka Safi je ručne ušitá zo 100% kozej kože, bez použitia chemikálií.

Vhodným doplnkom ku koženej ľadvinke Safi je kožený opasok Chebbi.

 

Kožená ľadvinka popis:

Farba: Hnedá, Tabaková

Materiál: Kozia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka: Berber

 

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.
Späť do obchodu