Doprava zdarma pri objednávke nad 100€.

Kožený obal na notebook Čierny Tanger Berber

Berber | Tanger

Kožený obal / puzdro na notebook Tanger je ručne ušitý z kvalitnej kozej kože, zaisťuje elegantný vzhľad v kancelárii, na univerzite alebo v kaviarni. Okrem priehradky špeciálne upravenej na notebook alebo tablet disponuje tento kožený obal ešte jednou veľkou vnútornou priehradkou na dokumenty a nabíjačku. Predné vrecko na zips ponúka komfortný priestor pre Váš smartfón, doklady alebo iné drobnosti.

Skladom
Značka: BerBer
€60 –30 % €42
Kategória: Tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.24 kg
Šírka: 35 cm
Výška: 27 cm
Hĺbka: 1,5 cm
Kožený obal na notebook Čierny Tanger Berber
€60 –30 %

Puzdro / obal na notebook nielen dobre vyzerá, ale zároveň chráni Vaše cenné technické zariadenia pred vonkajšími vplyvmi. Kožený obal na notebook Tanger je ručne ušitý zo 100% hovädzej kože bez použitia chemikálií. 

Odporúčame ako vhodný doplnok ku koženej taške na notebook Rabat. 

 

Kožený obal na notebook Tanger popis: 

Farba: Čierna

Materiál: Kozia koža

Produkcia: Ručná výroba

Spracovanie kože: Prírodné činenie

Krajina výroby: Maroko

Značka: Berber

 

Berber predstavuje výrobky s nezameniteľnou vôňou prírodnej kože, ktorá sa počas jedného mesiaca používania postupne harmonicky zjemňuje. Naša značka je hrdá na jedinečnosť našich produktov, ktoré sú vyrábané ručne s najvyššou starostlivosťou. Každý výrobok nesie v sebe neopakovateľnú estetiku a mierne odchýlky vo vyhotovení a farebných odtieňoch, čo len podčiarkuje ich jedinečný charakter. S Berberom získate niečo výnimočné, čo zaručene zvýrazní Vašu jedinečnú osobnosť s neodolateľným štýlom.

 

Kožené produkty Berber sa časom vyvíjajú a získavajú jedinečnú charakteristiku. V prvom mesiaci môže koža jemne zafarbiť svetlé oblečenie, preto odporúčame kombinovať produkty s tmavšími odtieňmi. Užite si cestu, po ktorej sa koža postupne transformuje, a nechajte sa očariť prirodzenou krásou Berber.

 

Späť do obchodu